Лікування під седацією малюків: про фурункули і Pop it - стоматологічний блог Sirius-Dent
1 рік назад Дитяча стоматологія

Лікування під седацією малюків: про фурункули і Pop it

Днями було відразу кілька випадків хірургічного лікування зовсім маленьких дітей, до року.

Вирішили розповісти вам про всі ці випадки, адже успішне лікування таких малюків під седативною анестезією — безперечний привід для гордості.

Наймолодший з цих пацієнтів — восьмимісячний малюк — потрапив до нас у гострому стані: з температурою 39 градусів. Дитина була млява, нічого не їла. Мама запідозрила, що справа у фурункулі.

При огляді виявилось, що так, це фурункул верхньої губи. Головний лікар Sirius-Dent, Денис Валькевич, надав дитині хірургічну допомогу під седативною анестезією. І за всю історію клініки це — наш найменший пацієнт, якому ми провели повноцінну операцію під седативною анестезією.

І ще з одним малюком був взагалі цікавий випадок.

Мама звернулася з тим, що у 10-місячної дитини температура, вона відмовляється від їжі та пиття.

Первинний огляд був утруднений, тому що дитина не хотіла відкривати рота. Однак наша дитяча стоматолог, Олена Вікторівна Горова, встигла помітити, що у малюка є виражений набряк ясен, при цьому ділянка ясен якогось незвичного кольору. Значить, потрібен огляд під седацією.

При огляді під седацією з’ясувалося, що до ясен на місці одного з майбутніх жувальних зубів прилипла напівсфера від дитячої іграшки Pop it. І ця напівсфера встигла закріпитися на яснах, як би «всмоктати» ясна в себе.

Денис Вячеславович Валькевич видалив цей злощасний шматок Pop it і малюк з мамою практично відразу ж вирушили додому. До вечора дитина вже відмінно себе почувала, з апетитом їла, температура пройшла.

Так що якщо ваш малюк не хоче їсти, його щось турбує в роті, є температура і ви розгублені, тому що не знаєте, куди звернутися, ви можете сміливо звертатися до нас. Ми надамо дитині ургентну допомогу, у нас великий досвід у лікуванні під седативною анестезією навіть зовсім крихітних малюків.

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 2 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.