Клініка - Клініка Sirius-Dent

Sirius-Dent. Клініка стоматології та щелепно-лицевої хірургії.

Запис на консультацію: +38 (066) 125-86-31

Відділ контролю якості: quality@siriusdentclinic.com

Маркетинг та реклама: marketing@siriusdentclinic.com

Адреса

Одеса, Розкидайлівська, 69/71

Час роботи

Чому Sirius-Dent?

Високі міжнародні стандарти лікування

Ми зберегли все те, найкраще, що було у «старій школі». Разом з тим, Sirius-Dent постійно тримає руку на пульсі, відстежуючи нові віяння, що з’являються в стоматологічному світі. Причому в практику нашими лікарями включаються тільки нові технології, які були нами випробувані і підтверджені. Саме це допомагає нам справлятися із завданнями будь-якого рівня складності.

Чесна вартість лікування

Окрім прагнення отримати максимальний результат лікування, ми намагаємось звести до мінімуму негативні емоції, пов’язані з ним. Чесність — основа наших стосунків з пацієнтами. Інформуємо про діагноз, протокол та вартість до початку лікування. Жодних процедур заради процедур, в основі лікування — доказова медицина. А вартість обґрунтована і педантично прорахована

Детальніше

Передове оснащення клініки

Особливу увагу ми приділяємо технічному оснащенню, яке дозволяє нам проводити навіть складні щелепно-лицеві операції. Від стерилізації інструменту до проведення хірургічних втручань — на кожному етапі ми використовуємо сучасне обладнання експертного класу, що гарантує нашим пацієнтам повну безпеку і високу ефективність лікування.

Детальніше

Безпечна анестезія

Завдяки сучасному оснащенню клініки, команді досвідчених висококваліфікованих анестезіологів (у нас є також дитячий анестезіолог) і використанню сертифікованих лікарських препаратів для анестезії, наші пацієнти можуть бути впевнені у комфорті і безпеці будь-яких стоматологічних процедур.

Детальніше

Ми постійно на зв’язку

Лікар завжди знайде час, щоб додатково роз’яснити незрозуміле. Не залишаємо пацієнтів наодинці з проблемою. Ми несем відповідальність від першого візиту в клініку і до завершення реабілітаційного періоду. Обов’язково передзвонимо і поцікавимось станом здоров’я. Наші пацієнти знають, що на нас можна покластися.

Цифрова стоматологія

Розумне поєднання цифрової стоматології зі звичною аналоговою дає кращий результат у дентальному лікуванні. До ваших послуг усі безперечні переваги цифрової стоматології – висока якість лікування, зменшення часу лікування, максимальний комфорт для пацієнта, передбачуваність лікування та приємна вартість.

Детальніше

Ретельно плануємо лікування

У нашій клініці все починається зі скрупульозного збору анамнезу. Потім традиційно багато уваги приділяється діагностиці. До кожної проблеми підходимо комплексно – оцінюючи не лише скаргу, з якою пацієнт звернувся. І лише після ретельного обстеження ми призначаємо, погоджуємо та розпочинаємо процес лікування.

Мультидисциплінарний підхід

Завдяки злагодженій роботі професіоналів різних спеціалізацій в Sirius-Dent надаються не лише найпопулярніші терапевтичні та хірургічні послуги, але й ті, які можна отримати тільки у нас. До нашої команди входять ЛОР-хірург, травматолог, невропатолог, пластичний хірург та інші суміжні фахівці, які беруть участь у комплексному лікуванні пацієнтів.

This site is registered on wpml.org as a development site.