Геронтологічна стоматологія - Клініка Sirius-Dent

Стоматологiя

Геронтологічна стоматологія

Геронтологічна стоматологія – напрямок у стоматології, присвячений стоматологічному лікуванню літніх людей. Розкажемо докладніше як реалізований командний підхід у Sirius-Dent у роботі з пацієнтами похилого віку.

 

 

Стоматологічна допомога всім вікам покірна! Геронтологічна стоматологія — це надання стоматологічної допомоги людям похилого віку. Потрібно зазначити, що лікування зубів та ротової порожнини у таких пацієнтів досить сильно відрізняється від лікування зубів у молодих.

Чому ми виділяємо геронтологічну стоматологію як окремий напрямок роботи? На це є кілька причин.

Люди у віці через вік не можуть часто відвідувати стоматолога. Та й у стоматологічному кріслі не можуть проводити багато часу. Тому завдання стоматолога в цьому випадку — якнайшвидше вирішити проблеми із зубами та ротовою порожниною. Це дає можливість пацієнтові займатися вирішенням інших питань.

Стоматологічна допомога всім вікам покірна!

Не варто забувати, що людям похилого віку не так важлива естетична складова, як відновлення функціональності (хоча в нашій клініці ми дбаємо про функцію, не забуваючи про естетику). Зазвичай в них або повністю беззубі щелепи, або зуби в дуже поганому стані. І, на жаль, таким людям практично нема куди звернутися зі своїми проблемами.

Як правило, у разі стоматологічного лікування людей похилого віку йдеться про поєднані проблеми, що вимагають терапевтичного, хірургічного та ортопедичного рішень.

Виходячи з цих особливостей, стає зрозуміло, що в геронтологічній стоматології допомога пацієнтові має бути надана:

  • швидко;
  • якісно;
  • комплексно.

Командний метод, комплексне рішення для пацієнтів похилого віку.

Ми сформували особливу команду, яка якраз і зможе цим займатися. Ортопед, терапевт і хірург разом ведуть одного і того ж пацієнта, розробляють спільний план лікування, що мінімізує кількість походів у клініку і час, проведений в стоматологічному кріслі.
Можна відмітити, що останнім часом кількість пацієнтів похилого віку, які потребують різного стоматологічного лікування, знову зросла, а значить, наша маленька революція стала на часі.
Нагадаємо, що пацієнтам похилого віку в Sirius-Dent доступний повний перелік стоматологічної допомоги:

У клініці Sirius-Dent ми вирішуємо будь-які стоматологічні проблеми у людей похилого віку. З нами ваші батьки зможуть посміхатися красиво у будь-якому віці.

Американський пацієнт. Історія з хепі-ендом.

Джозеф звернувся до нас зі скаргами на зовнішній вигляд та больові відчуття в області передніх верхніх зубів. Після обстеження ми дійшли висновку, що його проблема полягає у патологічному стиранні зубів, що розвинулося протягом останніх років. Верхні зуби були частково зруйновані, саме тому з’явилася болючість і зіпсувався зовнішній вигляд. Передні зуби просто почали розкрошуватись.

З цим пацієнтом ми вже пройшли перший етап: провели ендодонтичне лікування і протезування верхніх передніх зубів. Джо сподобався результат, і він планує продовжити лікування в нашій клініці. У нас в планах видалення хворого зуба з одноетапним встановленням дентального імплантата, виконання ендодонтичного лікування сусіднього зуба з подальшим протезуванням — і все це виконаємо за один сеанс, коли пацієнт буде у стані медикаментозного сну.

Джо Піттінгер про лікування в Sirius-Dent

Комплекснi рішення для пацієнтів похилого віку.

Зателефонуйте нашому адміністратору та запишіться на консультацію за телефоном +38 (066) 125 86 31 або заповніть форму на сайті.

Відгуки пацієнтів

This site is registered on wpml.org as a development site.