Лікування зубів особливих дітей - Клініка Sirius-Dent

Стоматологiя

Лікування зубів особливих дітей

Ми добре знаємо, що робота з особливими дітьми — завдання із зірочкою, і багато стоматологічних клінік відмовляються від неї. Розуміючи соціальну важливість цього напряму, фахівці Sirius-Dent будуть раді допомогти. Правильна психологічна атмосфера та великий досвід роботи з особливими пацієнтами гарантовані.

 

Що ми вміємо?

Батьки знають: до вибору стоматолога для дитини потрібно підходити ретельно. Діти щиро виявляють емоції, у тому числі страх, і не терпітимуть те, що їм не подобається. З ними буває складно домовитись.

Але найкраще це знають батьки дітей з особливостями.

Зараз ми продовжуємо роботу та запрошуємо батьків особливих дітей приводити їх на прийом. Війна, зміна звичної обстановки, повітряні тривоги, страх – неймовірний стрес для дітей, а для особливих дітей – подвійно. Що казати, якщо до цього додається ще зубний біль…

Ми надаємо допомогу особливим дітям із ДЦП, розладами аутистичного спектру, синдромом Дауна, серцевою недостатністю.

Ми надаємо допомогу особливим дітям

Лікування можливе як у плановому, так і в ургентному порядку. Як правило, лікування відбувається під седацією (анестезією). Для видалення зуба або розтину абсцесу найчастіше достатньо 3-5 хвилин. Після необхідності ми зможемо сформувати план лікування, що передбачає повну санацію рота і призначити планові маніпуляції.

Для нас немає страшних проблем

Щелепно-лицева хірургія в Sirius-Dent

Історія допомоги за один візит

Перед початком війни у ​​Sirius-Dent побував особливий пацієнт: хлопець із ДЦП вперше за 26 років опинився у стоматолога. Через проблеми зі здоров’ям він не може говорити, проте мама припустила, що його мучить зубний біль і почав шукати лікаря, який зміг би допомогти її дитині. Так сталося, що наша клініка виявилася єдиною (!), хто одразу взявся за роботу і впорався з нею (за один візит, що важливо). Ми щиро раді, що ми встигли надати масштабну допомогу хлопцю та позбавити його болю.

Відгук мами особливої дитини

Не дозволяйте своїй особливій дитині терпіти біль, приходьте до нас. Ми допоможемо!

Зателефонуйте нашому адміністратору та запишіться на консультацію за телефоном +38 (066) 125 86 31 або заповніть форму на сайті.

що варто знати

Зазвичай наші лікарі справляються з усіма завданнями щодо санації рота за один прийом, тому що ми знаємо, що багато сецій особливим дітям не рекомендується. Команда Sirius-Dent спеціально відпрацьовувала техніку взаємодії між стоматологами та асистентами, щоб не втрачати жодної секунди під час лікування. Так, це дуже технічна робота, тому для неї потрібний досвід, той досвід, який ми маємо.

Не дозволяйте своїй особливій дитині терпіти біль, приходьте до нас. Ми допоможемо!

This site is registered on wpml.org as a development site.