Хірургія - Клініка Sirius-Dent

Стоматологiя

Хірургія

Ми помітили, що пацієнти під час запису на прийом іноді плутають стоматологічну та щелепно-лицеву хірургії. Чим вони відрізняються? Що входить до компетенції хірурга-стоматолога, а що — до компетенції щелепно-лицевого хірурга? Давайте з’ясуємо.

Якщо говорити просто

Якщо говорити просто: все, що оперується всередині рота — це компетенція стоматологічної хірургії, а те, що зовні — щелепно-лицевої. Однак дуже багато патологій зубощелепної системи знаходяться на межі між стоматологічною хірургією та щелепно-лицевою.

Наприклад, коли періодонтит зуба викликає набряк щоки, що переходить у флегмону (гостре розлите гнійне запалення міжфасціальних просторів). Її потрібно розкривати зовні, але зуб треба видаляти. Таким чином виходить, що видалення зуба – компетенція стоматологічної хірургії, а розтин флегмони зовнішнім доступом – щелепно-лицевої. Тож не дивно, що іноді пацієнти плутають стоматологічну та щелепно-лицеву хірургії, – головний лікар Sirius-Dent Денис Валькевич.

У веденні стоматологічної хірургії перебувають:

Хірурги Sirius-Dent. Немає питань, що не вирішуються.

Що стосується щелепно-лицевої хірургії, то в її компетенції — лікування:

Зазначимо, що у Sirius-Dent можна записатися на прийом як до хірурга-стоматолога, так і до щелепно-лицевого хірурга.

Дентальна імплантація в Sirius-Dent

Наші хірурги переконані: імплантація — найефективніший, фізіологічний і довговічний спосіб відновлення втрачених зубів. Вона дозволяє відновити не лише цілісність зубного ряду, але й повноцінну жувальну функцію, що є головною її перевагою у порівнянні зі знімним і незнімним протезуванням зубів.

У нашій клініці використовуються якісні імплантати різних виробників і цінових категорій, тому ми зможемо підібрати оптимальне рішення для кожного пацієнта.

Про імплантацію в Sirius-Dent розповідає Денис Валькевич, хірург-імплантолог

З чим чудово справляються наші хірурги

У списку послуг хірургів-стоматологів Sirius-Dent – ​​повний спектр можливостей для краси та здоров’я.

Ось лише деякі з них.

Зазначимо, що нами надається також ургентна (швидка) допомога у будь-який час дня та ночі.

Передова хiрургiя 24/7

Зателефонуйте нашому адміністратору та запишіться на консультацію за телефоном +38 (066) 125 86 31 або заповніть форму на сайті.

Популярні питання

З якого віку можна ставити імпланти?

Імплантати можна встановлювати після завершення росту кісткової тканини (з 18—19 років).

Скільки діє анестезія у стоматології?

Тривалість анестезії у стоматології залежить від її виду. Інфільтраційна анестезія діє в середньому 1 годину, плексусна – до 12–16 годин.

Скільки часу повинно пройти після видалення зуба, щоб поставити імплант?

При класичному методі імплантат встановлюють у щелепу через 3—4 місяці після видалення зуба, після загоєння кісткової тканини. При одномоментній імплантації — одразу після видалення зуба.

Чи боляче видаляти зуби мудрості?

Зуби мудрості видаляти не боляче. У клініці Sirius-Dent працює команда досвідчених анестезіологів, які підберуть оптимальний вид знеболювання під час операції (місцева анестезія, седація), що дозволяє забезпечити пацієнтові комфорт та безпеку.

Чи боляче ставити імплант зуба?

Встановлення зубного імплантата в щелепу — малотравматична операція, тому місцевої анестезії цілком достатньо для повного знеболення. Больові відчуття можуть виникати лише в момент ін’єкції анестетика.

Чи можна «наростити кістку» та встановити імплантат за один прийом?

Є два підходи до спрямованої регенерації кісткових тканин:

  1. Спочатку укласти остеозаміщувальний матеріал, закрити його мембраною або сіткою, тобто створити захисний каркас для цього матеріалу, і встановлювати імплантат через деякий час – зазвичай через 6 місяців.
  2. Робити все за раз, одноетапно. Ми використовуємо саме такий підхід. Через 12 років роботи зі спрямованої регенерації кісткової тканини ми почали отримувати досить стабільні результати.

Чи потрібно видаляти усі чотири зуби мудрості?

Необхідність видалення зубів мудрості у кожному випадку визначається індивідуально. Якщо вони можуть прорізатись, не порушуючи прикус, то їх можна не видаляти.

Чи приживеться імплантат під час імплантації зуба?

Приживаність зубних імплантів у нашій клініці становить близько 100% (за умови встановлення в кістку, що загоїлася). Якщо у кістки щелепи був важкий запальний процес або проводилися складні кістково-пластичні операції, то імплантат може не прижитися лише у 4–6% випадків.

Що буде зі мною після видалення зуба мудрості?

Перебіг післяопераційного періоду після видалення зуба мудрості спрогнозувати складно, тому що це залежить не від ступеня травмування тканин, а від індивідуальних особливостей організму пацієнта. У клініці Sirius-Dent ми відстежуємо стан пацієнта після операції і в разі потреби запрошуємо його на огляд до щелепно-лицевого хірурга, який проводив лікування.

Як довго триває видалення зуба мудрості?

Тривалість операції з видалення зуба мудрості залежить від складності випадку. Зуб із одним коренем можна витягти за 3-5 хвилин. Якщо зуб багатокореневий, то операція може тривати протягом 1-3 годин.

Які ускладнення можуть виникнути після видалення зуба?

До можливих ускладнень після видалення зуба відносять утворення гною в лунці. Це відбувається, якщо пацієнт не приймає антибіотики. При дотриманні усіх рекомендацій лікаря ускладнення, як правило, не виникають.

Залишилися питання?
Задайте їх спеціалісту Sirius-Dent на консультації
This site is registered on wpml.org as a development site.