Оснащення клініки Sirius-Dent - Клініка Sirius-Dent

Переваги

Оснащення клініки Sirius-Dent

Висока якість надання стоматологічних послуг, здоров’я і безпека наших пацієнтів — це головні цінності клініки Sirius-Dent. Тому особливу увагу ми приділяємо технічному оснащенню, яке дозволяє нам проводити навіть складні щелепно-лицеві операції. Від стерилізації інструменту до проведення хірургічних втручань — на кожному етапі ми використовуємо сучасне обладнання експертного класу, що гарантує нашим пацієнтам повну безпеку і високу ефективність лікування.

 

Стерильність

Стерилізаційна розділена на червону і зелену зону. У червоній зоні знаходиться оброблений і запечатаний у крафт-пакети, але ще не стерилізований в автоклаві (паровому стерилізаторі) інструментарій. В зеленій зоні знаходяться крафт-пакети з інструментами, що вже пройшли стерилізацію в автоклаві. Це дозволяє виключити ймовірність того, що до лікаря потрапить інструмент, який не пройшов повний цикл стерилізації. А це означає, що наші пацієнти можуть бути впевнені у безпеці проведених стоматологічних маніпуляцій.

Автоклав Europa B EVO (Tecno-Gaz, Італія) з програмним забезпеченням, 6 режимами стерилізації, контролем наявності води і вбудованим принтером, який видає чек з алгоритмом проведеного стерилізаційного циклу. На цьому чеці видно, чи не було якихось збоїв, помилок у процесі стерилізації, що дозволяє контролювати її якість.

Система автоматичного очищення і мастила стоматологічних наконечників NSK iCare (NSK Nakanishi, Японія) використовується для якісного обслуговування інструменту. Система дозволяє очистити від забруднень і дезинфікувати стоматологічні наконечники зсередини. Вона використовується безпосередньо перед стерилізацією інструменту в автоклаві. Це дороговартісний пристрій, який є далеко не у всіх стоматологічних клініках. Система автоматичного очищення наконечників дозволяє нам гарантувати безпеку лікування пацієнтів за рахунок дуже ретельної стерилізації.

Досвідчені лікарі + Передове обладнання = Найкращий результат для пацієнта

Зателефонуйте нашому адміністратору та запишіться на консультацію за телефоном +38 (066) 125 86 31 або заповніть форму на сайті.

що варто знати

Лікування

Стоматологічні компресори Ekom (Словаччина) забезпечують безперервну подачу очищеного від сторонніх домішок (вода, пил) стисненого повітря для безперебійної роботи стоматологічних установок і наркозної станції.

Сучасна стоматологічна установка Diplomat Dental (Словаччина) з монітором. Дозволяє проводити стоматологічні втручання практично будь-якої складності. Стоматологічна установка обладнана інтраоральною (внутрішньоротовою) відеокамерою, зображення з якої виводиться на монітор і дозволяє лікарю провести максимально якісне лікування пацієнта. Установка також обладнана механічними і турбінними наконечниками, слиновідсмоктувачем, пилососом, пристроєм подачі води та іншими, що забезпечує пацієнтові максимально комфортне лікування. Складна система електроніки дозволяє контролювати роботу стоматологічної установки, тому процес лікування буде абсолютно безпечним.

Стоматологічні наконечники CHIRANA Medical, Словаччина. Обладнані подвійною системою охолодження: водяною та повітряною, а також спеціальними світлодіодними лампами, які дають додаткове освітлення у порожнині рота пацієнта при роботі, що гарантує безпеку і високу ефективність лікування.

Безпровідна фотополімерна лампа ESPE Elipar S10 (3M-ESPE, США) — апарат, що гарантує довговічність пломб і реставрацій зубів. Ця фотополімерна лампа оснащена індикатором потужності світлового потоку, що випромінюється. У випадку, якщо його потужність падає, спеціальний датчик визначає і показує ступінь зниження світлового випромінювання. Таким чином, ймовірність випадання пломби через неповну полімеризацію (затвердіння) раніше закінчення строку її служби зводиться до нуля.

Безпровідний ендодонтичний наконечник NSK TC2 (NSK Nakanishi, Японія) з рідкокристалічним дисплеєм і програмним забезпеченням. Дозволяє проводити лікування зубів (обробку кореневих каналів) з необхідною швидкістю обертання і зусиллям, що запобігає поломці інструменту в кореневому каналі. Завдяки застосуванню даного ендодонтичного наконечника процес лікування зубів стає повністю контрольованим і безпечним.

Анестезія

Візок анестезіолога обладнаний дефібрилятором, монітором VISMO, що дозволяє в режимі реального часу відслідковувати всі параметри стану пацієнта, який знаходиться під наркозом, а також інфузоматом (Aitecs SEP-10S, Литва). Це спеціальний апарат з програмним забезпеченням, необхідний для безпечного і дозованого внутрішньовенного введення лікарських препаратів.

Інфузомат використовується анестезіологами для введення медикаментів при седативній анестезії (медикаментозному сні).

Наркозна станція експертного класу Dräger Primus Infinity Delta (Німеччина) з функцією штучної вентиляції легень (ШВЛ). Дозволяє забезпечити безпечну анестезію при хірургічних втручаннях будь-якого об’єму і складності. Всі параметри стану пацієнта (глибина анестезії, рівень артеріального тиску, споживання кисню, кардіограма та інші) у режимі реального часу виводяться на монітор станції, дозволяючи анестезіологу повністю контролювати процес.

Операційна в кабінеті дитячої стоматології обладнана спеціальними виходами (трубками) для подачі кисню. Кисень підключають до пацієнта, коли він знаходиться у стані медикаментозного сну (якщо не використовується наркозна станція), щоб покращити роботу його легень.

Американський кисневий концентратор високої потужності дозволяє гарантовано подати необхідний об’єм кисню для безперебійної роботи наркозної станції або забезпечення киснем пацієнта, що знаходиться у стані медикаментозного сну (седації).

Хірургія

Електрохірургічний коагулятор ERBE ICC 350 (ERBE Elektromedizin, Німеччина). Незамінний при проведенні хірургічних операцій будь-якої складності. Коагулятор дозволяє розрізати м’які тканини і припікати кровоносні судини, що мінімізує ризик розвитку кровотеч та інфікування рани.

Електрокоагулятор застосовується також при тривалих хірургічних втручаннях на глибоких шарах шиї або в щелепно-лицевій ділянці. Використання апарату дозволяє звести до мінімуму ризик розвитку кровотеч як під час операції, так і у перший час після неї, а також полегшити перебіг післяопераційного періоду.

Фізіодиспенсер — незамінний пристрій, що забезпечує якісну підготовку порожнини рота пацієнта до імплантації зубів (синус-ліфтинг, препарування кісткової тканини та інші маніпуляції). Застосовується також при проведенні щелепно-лицевих операцій. В розпорядженні хірургів-стоматологів є також п’єзопила для проведення кістково-пластичних операцій, і зворотно-поступальна пила для розсічення кісткової тканини у потрібних ділянках по чітко заданій траєкторії.

This site is registered on wpml.org as a development site.