Все-на-чотирьох (All-on-4) - Клініка Sirius-Dent

Центр дентальної імплантації

Все-на-чотирьох (All-on-4)

Бувають ситуації, коли людина потребує дентальної імплантації, проте з якоїсь причини немає можливості (або бажання) встановити необхідну кількість імплантатів або коронок. Тоді виходом стає компромісний варіант дентальної імплантації «Все-на-чотирьох» (All-on-4). Що це таке і в яких випадках таке рішення підійде, розповімо докладніше.

«Все-на-чотирьох» — конструкція, яка представляє собою 10–14 коронок, що «тримаються» на чотирьох імплантатах. Ця конструкція може бути знімною (при 14 коронках) або незнімною (при 10).

Відновимо весь зубний ряд із незнімним протезом на чотирьох імплантатах

Цей варіант вигадали стоматологи для пацієнтів, у яких відсутні всі зуби, а також дефіцит кісткової тканини. До того ж він добрий у разі, якщо весь зубний ряд не вдається відновити з фінансових міркувань.

Боїтеся кусати?

Відновлення втраченого зуба за один візит

Якщо імплантація, то в Sirius-Dent!

Наші хірурги переконані: імплантація — найефективніший, фізіологічний і довговічний спосіб відновлення втрачених зубів. Вона дозволяє відновити не лише цілісність зубного ряду, але й повноцінну жувальну функцію, що є головною її перевагою у порівнянні зі знімним і незнімним протезуванням зубів.

У нашій клініці використовуються якісні імплантати різних виробників і цінових категорій, тому ми зможемо підібрати оптимальне рішення для кожного пацієнта.

Про імплантацію в Sirius-Dent розповідає Денис Валькевич, хірург-імплантолог

Встановлюємо імплантати понад 20 років

Зателефонуйте нашому адміністратору та запишіться на консультацію за телефоном +38 (066) 125 86 31 або заповніть форму на сайті.

що варто знати

Як адентія (повна відсутність зубів) впливає на можливості дентальної імплантації?

У разі адентії у передніх ділянках верхньої та нижньої щелеп, там, де раніше росли різці та ікла, достатній для встановлення імплантатів обсяг кісткової тканини, як правило, зберігається. А ось в області жувальних зубів її може бути замало.

Там часто неможливо поставити імплантат без додаткових хірургічних маніпуляцій:

Деяких пацієнтів одні назви цих маніпуляцій дещо лякають. Особливо налаштовані проти кістково-пластичних операцій літні пацієнти. До того ж таке хірургічне лікування дороге, і на відновлення всього зубного ряду гроші не завжди є.

У такому разі малоінвазивний варіант «Все-на-чотирьох» (All-on-4) стає гарним компромісним рішенням.

Чотири передні імплантати здатні нести на собі різці, ікла та премоляри. Так, великих жувальних зубів при цьому не буде, але передні зуби виглядатимуть чудово. Людина зможе широко посміхатися і жувати, нехай не так, як великими жувальними зубами, але все ж таки це краще, ніж нічого.

Таким чином, конструкція «Все-на-чотирьох» підійде вам, якщо:

  • у вас відсутні всі зуби;
  • у вас є дефіцит кісткової тканини, але ви боїтеся кістково-пластичних операцій;
  • вам складно відновити весь зубний ряд із фінансових міркувань.

Популярні питання

З якого віку можна ставити імпланти?

Імплантати можна встановлювати після завершення росту кісткової тканини (з 18—19 років).

Скільки часу повинно пройти після видалення зуба, щоб поставити імплант?

При класичному методі імплантат встановлюють у щелепу через 3—4 місяці після видалення зуба, після загоєння кісткової тканини. При одномоментній імплантації — одразу після видалення зуба.

Чи боляче ставити імплант зуба?

Встановлення зубного імплантата в щелепу — малотравматична операція, тому місцевої анестезії цілком достатньо для повного знеболення. Больові відчуття можуть виникати лише в момент ін’єкції анестетика.

Чи є протипоказання для проведення дентальної імплантації?

Прямих протипоказань до встановлення зубних імплантатів немає. Відносними протипоказами до імплантації зубів є стани, при яких може бути порушений процес приживлення імплантата у кістковій тканині:

  • хіміотерапія після онкологічних захворювань
  • неконтрольований цукровий діабет
  • нещодавно перенесений інфаркт, інсульт

У таких випадках стоматологічну імплантацію проводять після стабілізації стану здоров’я пацієнта.

Чи приживеться імплантат під час імплантації зуба?

Приживаність зубних імплантів у нашій клініці становить близько 100% (за умови встановлення в кістку, що загоїлася). Якщо у кістки щелепи був важкий запальний процес або проводилися складні кістково-пластичні операції, то імплантат може не прижитися лише у 4–6% випадків.

Залишилися питання?
Задайте їх спеціалісту Sirius-Dent на консультації
This site is registered on wpml.org as a development site.