Пластична хірургія голови та шиї - Клініка Sirius-Dent

Пластична хірургія голови та шиї

Пластична хірургія голови та шиї — це про молодість, красу і здоров’я. Саме за цим приходить до нас більшість пацієнтів. Лікарі Sirius сильні у напрямку естетичної медицини завдяки багаторічному досвіду, вузькій спеціалізації, використанню цифрових технологій (зокрема, 3D-моделювання) для точно прогнозованого результату.

Як правило, основною мотивацією пацієнтів у естетичній пластичній хірургії є боротьба з віковими змінами шкіри і контурів обличчя (ознаками старіння). Одними з найзатребуваніших послуг у цьому напрямку є блефаропластика (корекція форми повік) і підтяжка обличчя.

Однак не слід забувати про те, що пластична хірургія включає в себе широкий спектр хірургічних маніпуляцій не лише з метою усунення косметичних дефектів, але й з метою корекції функціональних порушень. Так, наприклад, у список послуг нашої клініки з реконструктивно-відновної хірургії обличчя входять екзопротезування дефектів щелепно-лицевої ділянки і відновлення після радикального лікування онкозахворювань. Команда Sirius має великий досвід в реконструктивній хірургії голови та шиї, що дозволяє братися навіть за найскладніші випадки.

Що таке пластика голови та шиї

Пластична і реконструктивна хірургія обличчя, голови та шиї включає в себе операції з метою корекції вроджених або набутих естетичних дефектів, вікових порушень, наслідків травм, радикального лікування онкологічних захворювань. Багаторічний досвід у реконструктивно-відновній хірургії обличчя, голови та шиї, вміле використання цифрових технологій для 3D-моделювання, сучасне обладнання в операційній дозволяють нам запропонувати пацієнтам широкий спектр послуг з естетичної пластики і хірургії травм голови та шиї.

До списку послуг відділення пластичної хірургії клініки Sirius входять:

У клініці Sirius в пацієнтів є можливість поєднати кілька хірургічних маніпуляцій в межах однієї операції. Наприклад, блефаропластика може поєднуватися з видаленням ксантелазми (доброякісного утворення на шкірі повік), а геніопластика — з ліпосакцією підборіддя і шиї. Корекція вушної мочки може бути проведена одночасно з реконструкцією вушної раковини, а підтяжку обличчя можна зробити разом з видаленням грудочок Біша, і так далі.

Відновна хірургія органів і тканин голови та шиї дозволить вирішити проблеми зі здоров’ям, повернути органам втрачені функції, забути про естетичні дефекти і покращити якість життя.

5 переваг звернутися до нас

Високі міжнародні стандарти

Методики, які ми застосовуємо, відповідають високим міжнародним стандартам. При цьому ціни на пластичну хірургію у нас нижчі, ніж за кордоном — наші пацієнти можуть пройти таке ж ефективне і якісне лікування, не залишаючи країни.

Можемо проводити найскладніші операції

Після такої операції пацієнт буде госпіталізований в стаціонар, де є всі умови для післяопераційного догляду: інтенсивна терапія, комфортабельні палати, цілодобове спостереження медперсоналу.

Ми ретельно плануємо операцію

Віртуальне планування операції — наприклад, комп‘ютерне 3D- моделювання щелепно-лицевого скелета на підставі КТ-знімків пацієнта. 3D-моделювання ще до операції дозволяє побачити кінцевий результат. Надрукована на 3D-принтері модель черепа пацієнта допомагає розрахувати кожен крок хірургічного втручання. Це суттєво скорочує час проведення операції і робить її більш передбачуваною.

Безпечна анестезія

Для наркозу ми використовуємо наркозну станцію Drager Primus із функцією вентиляції легень і моніторингом усіх важливих показників в режимі реального часу (кардіограма, рівень споживання кисню, глибина анестезії та інші). У клініці працює команда досвідчених висококваліфікованих анестезіологів, використовуються лише сертифіковані оригінальні препарати для анестезії.

Впровадили мультидисциплінарний підхід

В нашу команду входять ЛОР-хірург, травматолог, невропатолог, пластичний хірург та інші суміжні спеціалісти, які за потреби приймають участь у комплексному лікуванні пацієнтів із поєднаними травмами або порушеннями.

Ми працюємо з 2004 року і за цей час допомогли тисячам пацієнтам. Допоможемо і Вам!

Передові технології лікування. Операції будь-якої складності. Європейські стандарти лікування. Психологічний комфорт пацієнтів.

Коли необхідно звернутися до пластичного хірурга

Реконструктивна і пластична хірургія голови та шиї потрібна для корекції форми їх ділянок. Показом для звернення до пластичного хірурга можуть бути не лише порушення функціональності органів голови та шиї (наприклад, посттравматична деформація нижньої щелепи), але й естетичні причини. Мотивацією для проведення пластичних операцій на голові і шиї може виступати:

 • бажання пацієнта відновити обличчя після травми або хвороби;
 • прагнення змінити вроджені або набуті дефекти;
 • боротьба з віковими змінами;
 • бажання зробити риси обличчя пропорційними.

Що варто знати

Що буде, якщо не проводити пластичну операцію?

Якщо не проводити пластичну операцію, проблеми зі здоров’ям, які операція на голові або шиї може вирішити, а також незадоволення зовнішнім виглядом нікуди не дінуться. Навпаки, вони можуть лише посилюватися, що може призвести до погіршення вашого здоров’я або депресії, викликаної естетичним невдоволенням зовнішнім виглядом.

Але лікарі Sirius ніколи не наполягають на неодмінному проведенні пластичної операції. Навпаки, на консультації вони чесно розкажуть вам про всі ризики, наведуть аргументи «за» і «проти» для кожного конкретного випадку, повідомлять про альтернативні способи лікування при їх наявності, щоб ваше рішення про те, варто чи не варто проводити пластичну операцію було зваженим.

Діагностика перед проведенням пластичної операції

Якщо ви все ж зважились на проведення пластичної операції, вам потрібно буде пройти певні дослідження і здати необхідні аналізи перед операцією. Перелік діагностичних маніпуляцій може змінюватись залежно від кожної конкретної ситуації.

Діагностика перед проведенням пластичної операції може включати в себе:

 • загальноклінічні аналізи крові і сечі;
 • коагулограму (аналіз показників згортання крові);
 • огляд у профільного лікаря (при реконструкції носа — в отоларинголога, при блефаропластиці — в офтальмолога тощо);
 • комп’ютерну томографію і рентген (на основі КТ ми робимо 3D-модель черепа, що допомагає зробити результат операції більш прогнозованим);
 • консультацію анестезіолога.

Проведення пластичної операції

Як правило, пластичні операції голови та шиї проводяться під загальною анестезією. Хірургічні маніпуляції складаються з кількох етапів. Етапи проведення пластичної операції:

 • анестезія;
 • дезінфекція оперативної ділянки;
 • забезпечення оперативного доступу (хірург робить надріз);
 • хірургічна корекція в оперативній ділянці;
 • накладення швів.

Після пластичної операції, як правило, передбачена реабілітація у вигляді курсу фізіопроцедур.

Реабілітація проводиться впродовж двох тижнів після проведення операції і допомагає швидше усунути видимі наслідки хірургічного втручання: гематоми і набряки, а також зробити мінімально помітним післяопераційний рубець. Результати пластичної операції оцінюються через період від 2 (повний період відновлення при круговій підтяжці обличчя, наприклад) до 12 (при ринопластиці) місяців в залежності від виду хірургічної маніпуляції.

This site is registered on wpml.org as a development site.