Стоматологiя

Елайнери

Елайнери — гідна альтернатива брекетам. Вам потрібно вирівняти положення зубів, але ви не хочете носити брекети? Є сучасне рішення — елайнери. Відповісти на головні питання про них ми попросили Сергія Данилова, нашого лікаря-стоматолога, який відповідає за цей напрямок у Sirius-Dent.

Що таке елайнери?

Це прозорі еластичні капи, які потрібні для того, щоб перемістити зуби в правильне положення. За рахунок певної кількості кап можна вирівняти зуби без використання брекет-системи. Необхідна кількість кап індивідуальна, тобто залежить від кожного конкретного випадку, знімати і надівати капи пацієнти можуть самостійно.

Прозорі елайнери для вирівнювання зубів. Запрошуємо на консультацію.

Елайнери виготовляються з тонкого безпечного полімеру за допомогою 3D-друку за індивідуальним дизайном.

Носити їх рекомендовано не менше 22 годин на добу, тобто постійно, с перервами лише на їжу та чищення зубів, а також на заходи на зразок фотосесії.

Ставайте впевненішими, красивішими, успішнішими! Елайнери - сучасне рішення.

Зателефонуйте нашому адміністратору та запишіться на консультацію за телефоном +38 (066) 125 86 31 або заповніть форму на сайті.

що варто знати

Які переваги мають елайнери?

У порівнянні з брекет-системами елайнери мають свої плюси. Головні з них:

  • Естетичність. Навіть найдорожчі, сапфірові чи керамічні брекети, залишаються видимими на зубах, тоді як елайнери абсолютно непомітні.
  • Вартість. У певних випадках, коли мова йде про кілька зубів або невелике їх переміщення, елайнери можуть виявитися дешевшими за брекети. До того ж, на відміну від брекет-системи вони не потребують систематичного обслуговування і пов’язаних з цим додаткових витрат.
  • Можливість самостійного встановлення. Особливо важливо в умовах війни і можливих переміщень, що надівати і знімати елайнери пацієнт може без візиту до лікаря. Лікар може дати всі елайнери відразу і розписати докладно, що за чим має бути встановлено. І якщо раптом капа загубиться, ми зможемо виготовити і надіслати вам заміну без вашої присутності у клініці.

Як відбувається процес лікування за допомогою елайнерів?

Хочемо описати покроково процес лікування, щоб ви краще розуміли, з чого вам розпочати, і як все відбуватиметься.

  1. Первинна консультація

На первинному прийомі лікар оцінює стан зубів і порожнини рота, рекомендує за потреби лікування карієсу, видалення зубів мудрості і тому подібне.

В Sirius-Dent первинний прийом зі встановлення елайнерів проводить якраз лікар-стоматолог, що дуже зручно, якщо потрібні додаткові маніпуляції. Також лікар може призначити додаткові обстеження, наприклад, панорамний знімок зубів або рентген зубів у бічній проекції.

      2. Планування

Коли в порожнині рота все в порядку, лікар робить відбитки зубів і вони передаються в лабораторію, де їх сканують і переносять у спеціальну комп’ютерну програму, в якій робиться:

  • прогнозування переміщення зубів;
  • попередній цифровий дизайн кап;
  • презентація змін зубного ряду в процесі лікування.

Планування і виготовлення елайнерів ми здійснюємо у співробітництві з британською компанією Smile Wide, яка має великий досвід у цифровому супроводі ортодонтичних маніпуляцій. Тобто цифровий дизайн кап, презентація лікування, тестовий зразок робляться у Великобританії.

Важливо, що у випадку з елайнерами можливо відразу візуалізувати підсумковий результат.

      3. Узгодження та виготовлення

Лікар узгоджує з пацієнтом дизайн і план лікування. Якщо в пацієнта щось викликає запитання, робляться додаткові варіанти дизайну. Якщо і лікаря, і пацієнта в презентації все влаштовує, елайнери відправляються на виготовлення.

Елайнери видаються пацієнту відразу цілим комплектом, при цьому лікар докладно розписує порядок, у якому повинні надіватися капи.

хто надає цю послугу

Данилов Сергій Олександрович
Лікар-стоматолог
This site is registered on wpml.org as a development site.