Переломи кісток лицевого черепа після ДТП

На початку року до нас привезли пацієнтку із множинними переломами кісток лицевого черепа після дорожньо-транспортної пригоди. Операція була екстреною та дуже складною. Лицевий череп пацієнтки довелося практично збирати наново: було встановлено 8 титанових пластин та 36 шурупів. Тільки уявіть це собі!

Важкі щелепно-лицеві травми поєднує те, що, як правило, вони потребують кількох хірургічних втручань. Тому під час однієї операції лікарі намагаються зробити якнайбільше для того, щоб наступні, коригуючі операції були якомога менш травматичними для наших пацієнтів. Саме так ми діяли в цьому конкретному випадку і складні хірургічні маніпуляції нам вдалося виконати за 3 операції.

Операції минули успішно, сьогодні у пацієнтки відновлено функції щелепно-лицевої системи, і ми дуже раді, що змогли допомогти їй повернутися до повноцінного життя.

Команда Sirius-Dent проводить весь спектр складних реконструктивних операцій після важких травм. При цьому ми є однією з небагатьох клінік у країні, що роблять реконструктивні операції в щелепно-лицевій ділянці з використанням індивідуально спроектованих титанових конструкцій.

Щелепно-лицева хірургія — один із ключових напрямків клініки Sirius-Dent. Наша команда часто береться за найскладніші випадки, проводячи щелепно-лицеві операції навіть дуже високого рівня складності. Операції проводить головний лікар клініки Денис Вячеславович Валькевич, за плечима якого понад 20 років практики в щелепно-лицевій хірургії.