Подаруйте усмішку! - стоматологічний блог Sirius-Dent
6 місяців назад Стоматологiя

Подаруйте усмішку!

Відтепер в Sirius Clinic можна придбати Подарункову карту для близьких та друзів. Сплачуйте послуги клініки за допомогою Подарункової карти та отримуйте знижку 5%

Подарункова карта — простий спосіб потурбуватись про найдорожчих. Закиньте на карту гроші та подаруйте її людині, яка обов’язково посміхнеться у відповідь. Оберіть Подарункову карту із кумедним опосумом, який більше не ховається, а щиро посміхається. На послуги, що будуть сплачуватись за допомогою Подарункової карти, діє знижка 5%.

Подаруйте карту з веселим опосумом своїм батькам, дітям або друзям — будь-кому, про кого ви хочете потурбуватись!

Подарункова карта є депозитом, який дозволить сплатити послуги Sirius Clinic зі знижкою 5%. Наприклад, «Подарункова карта на 1000 гривень» означає, що у власника карти є на депозиті 1000 гривень, які можна використати для сплати будь-яких послуг клініки. Навіть якщо сума на карті виявиться менше за вартість лікування, знижка все одно розповсюджується на всю суму.

Наприклад, на Подарунковій карти залишилось 500 гривень, а послуг надано на 2000 гривень. В такому випадку знижка 5% діє на всю суму 2000 гривень, а оплату можна здійснити частинами. З подарункової карти — 500 гривень і решту — 1400 гривень можна сплатити готівкою чи з банківської карти.

Подарункова карта Sirius Clinic — це пластикова карта з унікальним номером на лицевій стороні. За цим номером в обліковій програмі клініки створюється профайл людини, якій подарували карту. Тут же позначається сума внесеного депозиту та фіксується історія надання послуг, сплат та поповнень карти. Тобто нічого не загубиться і все буде враховано. Приємно, що за згодою власника карти її зможуть використовувати інші члени родини.

Ми всі хочемо, щоби наші близькі були здорові та частіше усміхалися. Команда Sirius Clinic впевнена, що наша Подарункова карта — найкращий спосіб проявити турботу про тих, кого ми любимо.

Розпитайте подробиці у адміністратора за номером +38 (066) 125-86-31 або в Sirius Clinic на Розкидайлівській, 69/71.

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 2 оцінок
Залишилися питання?
Задайте їх спеціалісту Sirius-Dent на консультації
This site is registered on wpml.org as a development site.