Дитяча стоматологія - Клініка Sirius-Dent

Стоматологiя

Дитяча стоматологія

Хочемо розповісти вам про те, що вміє команда Sirius-Dent у дитячій стоматології. Це дуже важливий напрямок нашої роботи, тому у дитячій стоматології ми вміємо багато чого.

Ситуація така, що дорослі можуть відкласти якісь планові маніпуляції із зубами до кращих часів, якщо це не є ургентним випадком. А от із дітьми так не можна. Втрутитися в правильний час і виправити ситуацію на початковому етапі або допомогти в складному, занедбаному випадку однаково важливо для того, щоб у дорослому житті сьогоднішні діти не мали проблем із зубами і впевненістю в собі.

Серед наших пацієнтів — діти віком від 0 до 18 років, — каже Олена Вікторівна Горова, наш стоматолог-терапевт, дитячий стоматолог. — У Sirius-Dent їм надають різні послуги: від профілактики та лікування стоматологічних захворювань до щелепно-лицевої допомоги. Однією з наших переваг є величезний досвід нашої команди в лікуванні уві сні (під анестезією).

Серед основних наших переваг у дитячій стоматологічній анестезіології:

До наших стоматологів діти йдуть із задоволенням! Лікуємо весело та безболісно.

Дуже затребуваним напрямком дитячої стоматології у Sirius-Dent навіть у воєнний час залишається ортодонтія. Ми допомагаємо нашим пацієнтам відкоригувати:

  • неправильний прикус;
  • скупченість зубів;
  • зміщення зубів;
  • ретенцію (затримку прорізування) зубів;
  • адентію (відсутність певних зубів).

Привести дитину на перший профілактичний огляд до стоматолога можна вже після першого зуба, що прорізався. Потім потрібно зробити ці візити періодичними, щоб виявити всі нюанси розвитку його зубощелепної системи та не прогавити час при порушеннях.

Коли похід до стоматолога - розвага

Неважливо, скільки років дитині: страх і біль можна відчувати в будь-якому віці. Уникнути ситуації, коли під час об’ємного медичного втручання дитина втомлюється і наступного разу навідріз відмовляється йти до стоматолога якраз і допомагає лікування уві сні. Ми одними з перших в Одесі в приватній стоматології почали займатися лікуванням дітей під седацією, тому дозволяємо собі братися за найскладніші випадки, у тому числі й з особливими дітками, батьки яких часто звертаються до нас, тому що знають, що ми допоможемо навіть у тих випадках, коли інші клініки відмовляють.

Про дитячі можливості Sirius-Dent розповідає стоматолог Олена Горова

Лікуємо дитячі зубки швидко та ніжно. Лікарі-супергерої.

Зателефонуйте нашому адміністратору та запишіться на консультацію за телефоном +38 (066) 125 86 31 або заповніть форму на сайті.

Відгуки пацієнтів

Популярні питання

Які коронки найкращі для дітей?

Металеві та з діоксиду цирконію. На жувальні зуби краще ставити металеві. А на передні (навіть молочні) ми встановлюємо цирконієві коронки (з естетичних причин). Коронки з діоксиду цирконію – гарний варіант, якщо важлива естетична складова, наприклад, при протезуванні постійних передніх зубів. Вони виглядають як «рідні» зуби. Але є важливий момент: дуже небагато клінік в Одесі мають великий досвід роботи з цирконієвими коронками. У Sirius-Dent такий досвід є одразу у двох лікарів.

Яка брекет-система для дітей краща: естетична чи металева?

Металева брекет-система для дітей краща, тому що вона практичніша і краще контролюється лікарем. Для корекції прикусу за допомогою звичайної брекет-системи потрібно менше часу, що означає зниження навантаження на зубну емаль і пародонт. Але при виборі виду брекетів обов’язково враховується і психологічний фактор — ортодонтичне лікування не повинно завдавати дитині дискомфорту.

Залишилися питання?
Задайте їх спеціалісту Sirius-Dent на консультації
This site is registered on wpml.org as a development site.