Переваги - Клініка Sirius-Dent

Переваги

Високі міжнародні стандарти лікування

Методики, які ми застосовуємо для лікування патологій щелепно-лицевої ділянки, голови та шиї, відповідають високим міжнародним стандартам. При цьому ціни на щелепно-лицеву хірургію у нас нижчі, ніж за кордоном — наші пацієнти можуть пройти таке ж ефективне і якісне лікування, не залишаючи країни.

Можемо проводити найскладніші щелепно-лицеві і реконструктивні операції

Після такої операції пацієнт буде госпіталізований в стаціонар, де є всі умови для післяопераційного догляду: інтенсивна терапія, комфортабельні палати, цілодобове спостереження медперсоналу.

Ми ретельно плануємо операцію

Віртуальне планування операції — комп‘ютерне 3D- моделювання щелепно-лицевого скелета на підставі КТ-знімків пацієнта. 3D-моделювання ще до операції дозволяє побачити кінцевий результат. Надрукована на 3D-принтері модель черепа пацієнта допомагає розрахувати кожен крок хірургічного втручання. Це суттєво скорочує час проведення операції і робить її більш передбачуваною.

Впровадили мультидисциплінарний підхід

В нашу команду входять ЛОР-хірург, травматолог, невропатолог, пластичний хірург та інші суміжні спеціалісти, які приймають участь у комплексному лікуванні пацієнтів із поєднаними травмами або порушеннями.

Безпечна анестезія

Для наркозу ми використовуємо наркозну станцію Drager Primus із функцією вентиляції легень і моніторингом усіх важливих показників в режимі реального часу (кардіограма, рівень споживання кисню, глибина анестезії та інші). У клініці працює команда досвідчених висококваліфікованих анестезіологів, використовуються лише сертифіковані оригінальні препарати для анестезії.

This site is registered on wpml.org as a development site.