Чому важливо, хто виконує дитячу седацію? - стоматологічний блог Sirius-Dent
12 місяців назад Анестезія

Чому важливо, хто виконує дитячу седацію?

Наскільки важливо, хто проводить дитині седативну анестезію, і хто її виконує в Sirius-Dent?

— Це абсолютно принципово, — каже головний лікар Sirius-Dent Денис Валькевич. — Седацію дитині повинен проводити лікар анестезіолог-реаніматолог зі спеціалізацією «дитяча анестезіологія». Анестезіолог для дорослих цим займатися не може. Мало того, дуже важливим є, аби цей дитячий анестезіолог мав досвід роботи у стоматології. Тому що анестезіологія в стоматології має свою специфіку, і не кожен дитячий анестезіолог відразу може органічно влитися у цей процес і стати частиною команди. Є стоматологічна специфіка седацій, і анестезіолог повинен її розуміти.

Саме такий спеціаліст працює в Sirius-Dent. Це Микола Бєляков. Микола Олександрович має великий досвід роботи в дитячій анестезіології саме зі стоматологічною специфікою, і ви сміливо можете довірити йому власну дитину.

Нагадаємо, Sirius-Dent одна з небагатьох українських клінік, де застосовується дитяча анестезія.

При цьому важливо розуміти, що седація робиться лише з попередньою підготовкою: перед нею анестезіолог обов’язково спілкується з батьками, збирає анамнез.

Дитина здає аналізи, проходить необхідні обстеження (кардіограму або УЗД серця). Так, це серйозний процес, але в нас він рутинізований і доведений до досконалості.

Крім того, в Sirius-Dent для планових маніпуляцій під седацією є спеціальний «дитячий день». Він виділяється, щоб лікування під седацією проходили лише діти і все було тільки для них. Хоча й ургентно, «по швидкій допомозі» прийняти на лікування під седацією дитину ми теж можемо.

У будь-якому випадку, найголовніше, що ми хотіли до вас донести – не варто боятися дитячої анестезії в Sirius-Dent, якщо лікар вам її рекомендує. Аргументи проти страху — наша команда, і те, що для неї лікування дитячих зубів під седацією — повсякденна практика.

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 3 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.