Цікава статистика: менше потрібна швидка допомога з травматизму - стоматологічний блог Sirius-Dent
1 рік назад Щелепно-лицева хірургія

Цікава статистика: менше потрібна швидка допомога з травматизму

Сьогодні — невелика добра новина. Головний лікар Sirius-Dent проаналізував статистику звернень пацієнтів у нашу клініку за рік війни і виявив цікаву закономірність. За цей рік рідкістю стало те, що раніше займало лідируючі позиції у зверненнях за ургентною допомогою: випадки травматизму.

Зокрема, мова йде про:

  • переломи верхньої і нижньої щелепи;
  • переломи вилично-орбітального комплексу (виличної кістки і очниці).

Рік тому такі переломи були частою справою і Денис Вячеславович як щелепно-лицевий хірург регулярно надавав ургентну допомогу пацієнтам з подібними переломами. Зараз же їх кількість різко скоротилась. Навіть розсічень у цих ділянках стало значно менше.

Можливо, це пов’язано з тим, що завдяки комендантській годині люди вечорами більше сидять вдома і не пускаються берега, наслідком чого стає подібний травматизм. А можливо, причина в тому, що в цілому всі ми стали значно обережнішими. В будь-якому випадку, така статистика радує.

Тим не менше, хочемо ще раз нагадати, що Sirius-Dent — одна з небагатьох стоматологічних клінік, яка надає можливість звернутися за допомогою до наших лікарів цілодобово в будь-який день тижня.

Ця можливість реалізована завдяки нашій співпраці з Медичним домом Odrex . У неробочий для клініки Sirius-Dent час ви можете подзвонити в прийомне відділення Odrex за номером +38 (048) 730-00-30. Наші спеціалісти будуть готові надати вам невідкладну стоматологічну допомогу.

Чергових лікаря в нас два. Якщо мова йтиме про складні випадки з переломами або великими розсіченнями, особливо в дітей, то приїде наш головний лікар, щелепно-лицевий хірург Денис Вячеславович Валькевич. У випадку гострого зубного болю, необхідності ургентного видалення зуба, невеликих розсічень, ушкодження м’яких тканин незначного об’єму допомогу вам надасть лікар-стоматолог Сергій Олександрович Данілов.

Пам’ятайте про можливість ургентної допомоги, але бережіть себе!

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 3 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.