Лікування ущелини верхньої губи в Sirius: даруємо малюкам повноцінне життя - стоматологічний блог Sirius-Dent
1 рік назад Щелепно-лицева хірургія

Лікування ущелини верхньої губи в Sirius: даруємо малюкам повноцінне життя

Поділіться цією інформацією з тими, кому, як вам здається, вона буде корисною: так ви можете допомогти якійсь дитині розпочати нове, повноцінне життя.

В народі ущелину (незрощення) верхньої губи називають «заячою губою». Часто вона поєднується з розщепленням піднебіння. Захворювання є вродженою аномалією розвитку. На щастя, воно успішно піддається хірургічному лікуванню, і ми раді повідомити, що в клініці Sirius накопичений доволі великий досвід у проведенні операцій з корекції незрощення верхньої губи з чудовим результатом.

Буквально днями в нас була прооперована дитина з ущелиною губи і піднебіння. Операція пройшла успішно, малюк три дні пролежав у стаціонарі, після чого був виписаний додому. Почувається чудово, нещодавно його привозили на зняття швів.

Операції з корекції незрощення верхньої губи і піднебіння в дітей у клініці Sirius проводять спільно відомий в Одесі щелепно-лицевий хірург з величезним досвідом саме таких операцій Володимир Крикляс і наш головний лікар, за плечима якого більше 20 років практики у щелепно-лицевій хірургії Денис Валькевич.

— В хірургічному лікуванні ущелини верхньої губи є два підходи, — розповідає Денис Вячеславович. — Перший — оперувати дітей майже відразу після народження. Другий — оперувати після досягнення дитиною 6 місяців. Ми в Sirius за другий підхід: він дозволяє зробити післяопераційний рубець мінімальним, тобто результат буде більш естетичним. Така операція у корені змінює на краще долю дитини, забезпечуючи їй відсутність кісткових деформацій у щелепно-лицевій ділянці в подальшому і успішну соціалізацію.

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 1 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.