Життя після дентальної імплантації: що важливо знати? - стоматологічний блог Sirius-Dent
1 рік назад Хірургія

Життя після дентальної імплантації: що важливо знати?

Зміни у житті та самопочутті людини після дентальної імплантації можуть бути двох типів: різкі і поступові. Перші стають очевидні відразу, другі можна оцінити з часом. До чого варто бути готовим і як імплантація здатна вплинути на подальше здоров’я? Розповідаємо.

Дуже часто перша реакція людини після дентальної імплантації — шок.

— Справа в тому, що потреба в дентальній імплантації зазвичай виникає поступово, — каже головний лікар Sirius-Dent Денис Валькевич. — Коли зуби з часом втрачаються: випадають, стираються, видаляються, — зміни в ротовій порожнині відбуваються не різко. Хвороба — це спосіб існування організму в умовах патологічних змін, тобто проблема розвивається, а наш організм до неї адаптується. І звичайно, коли стан норми настає різко, з’являється раптове здоров’я, людина іноді виявляється до цього не готовою. Буває, що пацієнти радіють новим зубам, але частіше їм все здається в роті незручним, дискомфортним. Язик раніше знаходився в ротовій порожнині абсолютно вільно, а тепер між ним і щоками з’явився зубний ряд. Рот міг стулятися так, що ясна торкалися одне одного, а тепер так не відбувається і враження таке, що рот взагалі не закрився. І так далі. Однак адаптивний період триває всього лише від 3 до 7 днів, а після можна оцінити переваги, які дає дентальна імплантація.

До таких переваг відносяться:

  • стабілізація дикції;
  • нормалізація коефіцієнта жувальної ефективності, яка сприятливо позначається на травленні;
  • психологічний комфорт від можливості вживати різноманітну їжу;
  • вирівнювання пропорцій обличчя за рахунок стабілізації;
  • впевненість у собі.

За роки роботи Sirius-Dent безліч пацієнтів бонусом отримали після дентальної імплантації відмінний психологічний стан і настрій. В нашій практиці було багато випадків, коли після імплантації пацієнти вдало влаштовували особисте життя, успішно проходили співбесіди і знаходили роботу мрії тощо.

Так що можна сказати, що рідко яка дентальна імплантація не привнесе позитивні зміни у ваше життя. Якщо давно відчуваєте потребу в ній, але з якихось причин не зважуєтеся, можливо, зараз якраз той самий момент?

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 3 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.