Безпека для пацієнтів - стоматологічний блог Sirius-Dent
12 місяців назад Лікування

Безпека для пацієнтів

Ми стерилізуємо усі поверхні, а також повітря в операційній. Так, зробити рот абсолютно стерильним неможливо, і ми оперуємо у «брудній» рані. Але, як вже казали, намагаємось скоротити час, коли рана відкрита, тим самим зменшити ризики інфікування, прискорити загоєння та скоротити післяопераційний період.

Один із моментів, який лякає пацієнтів найбільше, — наркоз. Ми хочемо Вас заспокоїти, адже в клініці Sirius-Dent використовується безпечна анестезія. Наркозна станція Drager — найкраще рішення, яке сьогодні може запропонувати ринок медичного обладнання. Також працює сучасна і ефективна система післяопераційного знеболювання. Є можливість пройти повноцінну реабілітацію.

Серед наших анестезіологів також працює дитячий анестезіолог — спеціаліст, який в Україні є лише у деяких найсучасніших стоматологічних бригадах. Тобто у нас. Якщо діти бояться дитячих стоматологів та лікування, то їхні батьки, зазвичай, бояться наркозу. Тому задача нашої команди — зменшити кількість седацій, працювати дуже швидко і зробити все за один раз. Важливо зазначити, на рік ми робимо 130-150 детячих седацій — і це достатньо багато.

Правило «Один візит в клініку — один наркоз — один післяопераційний період» дає можливість значно зекономити час, гроші та нерви пацієнтів. Такий підхід досягається за рахунок продуманних алгоритмів, що дозволяють нашій команді виконати максимальну кількість маніпуляцій за короткий термін. Середній час лікування під анестезією в Sirius-Dent — 2 години.

Якщо мова йде про терапевтичне лікування — все одно є певний період відновлення після процедури. Уявімо, що ми повинні провести санацію всього рота. Зазвичай це 3-5 седацій, а ми примудряємось все зробити за одну — і це великий плюс. Ось Вам приклад, як економляться час та гроші. Адже загальна вартість лікування складається з вартості самого втручання та вартості анестезії.

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 5 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.