Чому дентальна імплантація зараз затребувана нашими пацієнтами? - стоматологічний блог Sirius-Dent
10 місяців назад Хірургія

Чому дентальна імплантація зараз затребувана нашими пацієнтами?

Розповімо про те, що дозволило зберегти популярність імплантації серед пацієнтів нашої клініки.

В основному, звичайно, це технологічні рішення, що впливають на передбачуваність результату.

Ми давно пропонуємо пацієнтам найсучасніші технології в дентальній імплантації.

Технологія CAD/CAM (Computer Aided Design/Computer Aided Manufacturing — автоматизоване проектування/автоматизоване виробництво) отримала розвиток приблизно як технологія мобільних телефонів — від кнопкових до смартфонів. Завдяки спеціальному програмному забезпеченню на основі КТ-знімка та інтраорального сканування зубів і щелеп пацієнта створюється тривимірна комп’ютерна модель, на якій відображається оптимальне положення майбутніх імплантатів.

— Є можливість віртуально встановити імплантат, формувач ясен і абатмент з коронкою, а також відфрезерувати абатмент і коронку ще на етапі планування, — каже головний лікар Sirius-Dent Денис Валькевич. — Якщо я за пропонованим хірургічним шаблоном встановлю імплантат, він буде знаходитися у чітко заданому положенні, і я зможу відразу ж після операції одягнути на нього абатмент і встановити як мінімум тимчасову коронку. Таким чином пацієнт з операційної вийде відразу з зубом.

Ще одним технологічним нововведенням для наших пацієнтів є можливість використання стовбурових клітин для вирощування кісткової тканини, якої не вистачає для імплантації.

Ну і не можна не відмітити ще один важливий момент, який дозволяє нам утримувати довоєнний рівень кількості дентальних імплантацій. Це вартість, яка лише трохи зросла у порівнянні з довоєнним часом, але зовсім не пропорційно курсові євро (за які закуповуються матеріали та обладнання).

Ми пропонуємо встановлення імплантатів різної цінової категорії і працюємо на межі рентабельності, аби таким чином і в теперішні дні дати пацієнтам можливість довести до ладу свою усмішку. Адже привід для неї обов’язково настане!

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 2 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.