Я хочу встановити імплантати, але боюсь… - стоматологічний блог Sirius-Dent
10 місяців назад Хірургія

Я хочу встановити імплантати, але боюсь…

Навколо імплантатів існує багато жахаючих міфів: аякже, у щелепу вкручуватимуть якусь страшну штуку — що як вона почне приймати сигнали з космоса, ще й всередині, можливо, схований чіп, який програмуватиме поведінку…

І взагалі, операція — це страшно і боляче, краще вже ходити без зубів! Вся ця народні творчість з реальністю нічого спільного не має, хоча неприємний осад може залишити й додати страху і нерішучості пацієнту.

Що насправді може трапитися, то це дезінтеграція імплантата, хоча у даному випадку йдеться про вкрай рідкісну для нас подію, шанси на яку складають 1-1,5%. Імплантат, вживлений у щелепну кістку, зазвичай не дезінтегрується, але інколи ми проводимо складні хірургічні втручання з направленої регенерації тканин (синус-ліфтинг, репозиція судинно-нервового пучка та ін.), в рамках яких проводиться одноетапна імплантація. І саме в цих випадках, коли регенерація не відбувається так, як мала б, імплантат може дезінтегруватися.

Але навіть у цих випадках наші хірурги не стануть з цього приводу даремно бідкатися і розводити руками, а вживуть всіх можливих заходів, аби наступна спроба завершилася удачею. Такі несприятливі випадки не є приводом встановити мостовий чи знімний протез. І через деякий час, у більш сприятливих анатомічних умовах, імплантат встановлюють знову. В результаті друга спроба зазвичай закінчується успіхом, далі — навантаженням коронки і подальшою експлуатацією.

Важливо! На імплантати брендів Nobel, Straumann та B&B Dental в нашій клініці діє гарантія 10 років.

В нашій клініці вирішено питання знеболювання: наявні всі можливі методи анестезії, починаючи від місцевої і закінчуючи повноцінним наркозом з інтубацією і наркозною станцією. Саме тому ми можемо проводити хірургічні втручання будь-якої складності без болю, а у випадку з седацією та наркозом — ще й без стресу.

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 1 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.