Як лікують карієс у Sirius Dent - стоматологічний блог Sirius-Dent
10 місяців назад Стоматологiя

Як лікують карієс у Sirius Dent

Як би дивно це не прозвучало, але наша основна перевага саме в тому, що ми ЛІКУЄМО карієс. Справа ось в чому: лікування карієсу — це не встановлення пломби.

— Лікування карієсу — це висічення, тобто випилювання всіх інфікованих тканин зуба, — розповідає наш головний лікар Денис Вячеславович Валькевич. — Такі ділянки визначаються візуально: це змінені у кольорі емаль і дентин. Крім того, є спеціальні карієс-маркери: лікар може нанести їх на поверхню зуба, і вони зафарбують ділянки, які ще ушкоджені мікроорганізмами. І він зможе допиляти те, що залишилось.
І ось коли висічені всі патологічно змінені тканини, ми кажемо про те, що карієс вилікуваний. А далі настає другий етап — відновлення анатомічної цілісності зуба, ось тут, власне, лікар і встановлює пломбу.

Наші лікарі чудово знають головне: якщо встановити пломбу, не випилявши всі патологічно змінені тканини, карієс продовжить розвиватися і руйнувати зуб. Лікувати карієс — провідний принцип у нашій роботі.

Чим закінчується візит людини з карієсом у Sirius-Dent?

Анестезія. Пломба. Приймати їжу можна вже через годину. Хоча насправді, можна й відразу, як тільки стоматолог від вас відвернувся, але ми все-таки рекомендуємо вичекати час, щоб минуло оніміння частини язика і губи після анестезії)

Не відкладайте те, що потрібно зробити завтра.
Записуйтеся й приходьте до нас!

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 3 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.