Ортодонтичні апарати. Які з них кращі? - стоматологічний блог Sirius-Dent
4 місяці назад Стоматологiя

Ортодонтичні апарати. Які з них кращі?

В Sirius-Dent проводиться лікування ортодонтичними апаратами - для дітей і дорослих. Розповідаємо про найпопулярніші ортодонтичні апарати, які застосовуються для корекції порушень зубощелепної системи у дітей та дорослих. Всі ці апарати застосовуються в Sirius-Dent.

— Ці апарати на сьогоднішній день не є чимось радикально новим або революційним, але вони якісно виготовлені, естетичні, і іноді їх застосування є просто необхідним, — каже лікар-ортодонт Sirius-Dent Катерина Марчук.

До найефективніших і найбільш затребуваних апаратів, що застосовуються для ортодонтичного лікування в Sirius-Dent, можна віднести:

АПАРАТ МАРКО-РОСА

Сучасний незнімний апарат, який застосовується для розширення верхньої щелепи. Сприяє формуванню правильного співвідношення щелеп, ефективний при дистальному прикусі. Застосовується з раннього віку (6-8 років).
Комфортний у носінні, за наявності хорошої гігієни не викликає ніяких ускладнень.

ЗНІМНІ ОРТОДОНТИЧНІ ПЛАСТИНКИ

Також застосовуються у дітей. Ефективні при більш легких патологіях, знімаються для гігієни зубів і на час прийому їжі.

АПАРАТ MSE

Це апарат для дорослих, сприяє швидкому і правильному розширенню верхньої щелепи, встановлюється на мікроімплантати, які вилучаються після лікування. У клініці Sirius-Dent фіксація цього апарату може проводитися під загальною анестезією з одночасним видаленням восьмих зубів, — операція нескладна і нетравматична.

Всі ортодонтичні апарати виготовляються суворо індивідуально для кожного пацієнта, тому звикання до них відбувається досить швидко.

Першим кроком на шляху отримання ортодонтичного апарата повинна стати консультація ортодонта. На ній лікар визначить необхідність ортодонтичного лікування і призначить необхідні дослідження. На повторних консультаціях лікар обговорить з вами план лікування, підбере апарат, зробить відбитки щелеп.
Після виготовлення апарата, у процесі лікування, потрібно систематично приходити до лікуючого лікаря, як правило, раз на місяць.

Носяться ортодонтичні апарати від кількох місяців до кількох років, а по завершенні лікування при дотриманні рекомендацій лікаря про проблему, через яку апарат був призначений, можна буде забути.

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 6 оцінок

Автор статті: Марчук Катерина Анатоліївна

Лікар-ортодонт, лікар загальної стоматології, гнатолог

This site is registered on wpml.org as a development site.