Коли ледь не заморив гайморит… - стоматологічний блог Sirius-Dent
12 місяців назад Щелепно-лицева хірургія

Коли ледь не заморив гайморит…

Нещодавно до нас звернувся пацієнт зі скаргами на головний біль, який посилювався при зміні положення тіла. Для встановлення точного діагнозу ми використовували конусно-променеву томографію верхньої щелепи і придаткових пазух носа. При діагностуванні гайморитів саме конусно-променева томографія виступає найважливішим і необхідним дослідженням.

За результатами обстеження пацієнтові був встановлений діагноз «Одонтогенний гайморит, викликаний нелікованим зубом».

Лікування одонтогенного гайморита — це компетенція хірургічної стоматології або щелепно-лицевої хірургії. В клініці Sirius-Dent це лікування виконує головний лікар, стоматолог-хірург, хірург-імплантолог, щелепно-лицевий хірург Денис Вячеславович Валькевич (стаж роботи — більше 20 років).

Під час лікування Денис Валькевич видалив причинний зуб і сформував співустя між гайморовою пазухою і порожниною носа. Також про всяк випадок були взяті фрагменти тканини на гістологічне дослідження, яке не показало новоутворень.

До речі, не так давно нам задали питання на тему: «Чи можна вилікувати одонтогенний гайморит без проколу?»

Так ось… Прокол гайморової пазухи при одонтогенному гаймориті призводить до тимчасового полегшення симптомів за рахунок зниження тиску в її порожнині і не є методом лікування. Щоб вилікувати стоматологічний гайморит, потрібно усунути причину його розвитку.

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 1 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.