Відгук про центр дентальної імплантації від 13.07.2023 - відгуки пацієнтів Sirius-Dent

Відгук про центр дентальної імплантації від 13.07.2023

Двадцять три роки тому, в інституті стоматології, мені вирвали здоровий зуб замість хворого – ну переплутали, з лікарями таке буває.

Як то кажуть, добре, що то була не нога..)

Після цього вирвали ще й хворий зуб і з’ясувалась, що 23-річній дівчині треба спилювати окрім видалених, ще два здорових зуба, щоб встановити коронку. Імплантати тоді коштували по ціні приблизно «продати нирки свої і сусіда», тому я це не розглядала)

Так почались мої доволі складні відносини з стоматологією. Коронку мені виготовляли рік, а потім ще рік встановлювали і поки встановлювали та підганяли під мене… коронка періодично випадала в мене з рота, як то кажуть в самих незручних ситуаціях – то на святкуваннях, то в відрядженнях)

Ну, зрозуміло, що стоматологів я ненавидила як клас)

14 років тому, на черговому прийомі вже в іншій стоматології, мені стало погано від наркозу. Після цього відносини зовсім зіпсувалися .

Але через 25 років з’ясувалось, що ось та сама перша історія привела мене к ситуації коли в мене не має зовсім надкістниці, імплантувати якби нікуди, а ще й в гайморових залишився пломбіровачний матеріал)

Мені пропонували взяти кістку з бедра , ходити с вставною щелепою 1,5 року поки то буде приживатися і таке інше.

Десь на горизонті замаячила милиці та крем «Корега»..

І тут мене познайомили з Денисом Валькевич

Подивився він на мене з усмішкою. Відставити істерики, нічого з бедра вирізати ми не будемо. Це все минуле століття в стоматології. 1,5 року ходити без зубів не потрібно буде, а ще в нас є реанімация, тож якщо що, то ми вас врятуємо).

«Це він» і «як довго я тебе чекала» пронеслося в голові. 4 роки тому вирішила питання, яке не могли вирішити 20 років – мені зробили сінусліфт, остеоіндукцію та імплантування. І знову почала усміхатися і давати інтервью без благань «не знімайте мене з того боку»)).

Але на другому місяці війни я дізналася, що такаж сама ситуація в мене трапилася вже з іншої сторони щелепи.

Ну ні, зараз не до цього. Які операція під час війни? Я почекаю.. )

Через півроку вже стало ясно, що чекати не можна.

Записалася на операцію. Першу відмінила, бо поїхали на Донбас. Ну звісно же- така поважна причина)

Тиждень тому записалася знов – бо витримувати біль вже стало не можливо. За цей тиждень чого я не вигадувала щоб не піти)

За день до операції, коли знову планували поїздку на Донецьку область (ну ось так співпало)) я вже телефонувала в клініку з криками «відміняємо все! робота важніше! хлопцям треба! Хлопці мене ждуть»

У 8:30 ранку я все ж такі зайшла в операційну!

Через три години я писала коментарі в Фб, які співробітники радісно скрінили (бо то був якийсь наркоманьский набір речень), через 4 години ми вже купували мавіки он лайн.

Дякую Sirius Dent всім хірургам, анестезіологам та чудовим дівчатам, які асестують.

Бо вони всі, окрім того, що зробили неможливе та вирішили хірургічні питання «найскладнішого паціента в місті», кожного місяця беруть під крило одного чи двох наших маленьких підопічних і вирішують різноманітні складні стоматологічні питання цих малих безкоштовно.

Дякую.

Катерина Ножевникова 11 місяців назад Оценка:

Відділення: Центр дентальної імплантації

Лікар: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.