Відгук про щелепно-лицеву хірургію від 23.05.2022 - відгуки пацієнтів Sirius-Dent

Відгук про щелепно-лицеву хірургію від 23.05.2022

До нашої клініки часто звертаються іноземні пацієнти: з Європи, США. І ми чудово розуміємо обставини, в яких вони знаходяться обмежений термін перебування в Україні. Тож ми маємо за короткий термін зробити якомога більше маніпуляцій, і вони всі мають бути ефективними. В Sirius-Dent це можливо!

Джозеф звернувся до нас зі скаргами на зовнішній вигляд та больові відчуття в області передніх верхніх зубів. Після обстеження ми дійшли висновку, що його проблема полягає у патологічному стиранні зубів, що розвинулося протягом останніх років. Верхні зуби були частково зруйновані, саме тому з’явилася болючість і зіпсувався зовнішній вигляд. Передні зуби просто почали розкрошуватись.

З цим пацієнтом ми вже пройшли перший етап: провели ендодонтичне лікування і протезування верхніх передніх зубів. Джо сподобався результат, і він планує продовжити лікування в нашій клініці. У нас в планах видалення хворого зуба з одноетапним встановленням дентального імплантата, виконання ендодонтичного лікування сусіднього зуба з подальшим протезуванням — і все це виконаємо за один сеанс, коли пацієнт буде у стані медикаментозного сну.

Подивіться, що сам Джо говорить про свій досвід лікування у Sirius-Dent.

Джо Піттінгер 2 роки назад Оценка:

Відділення: Щелепно-лицева хірургія

Лікар: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.