Блефаропластика (пластика повік) - Клініка Sirius-Dent

Пластична хірургія голови та шиї

Блефаропластика (пластика повік)

Блефаропластика — зміна форми повік хірургічним шляхом. Операція передбачає видалення надлишків шкіри з повік і періорбітального жиру (жиру з ділянки навколо очей).

З віком м’язи, що підтримують шкіру повік, слабшають і зайва шкіра і жир можуть накопичуватися над і під повіками. В результаті можуть з’явитися мішки і складки під очима, провисання брів, опущення верхніх повік. Крім зовнішніх порушень естетики зайва шкіра повік може викликати проблеми зі здоров’ям: порушується периферичний (бічний) зір.

Пластичні операції на повіках допомагають вирішити проблеми з бічним зором і покращити зовнішній вигляд очей, зробити більш привабливою та симетричною верхню ділянку обличчя.

У лікарів клініки Sirius великий досвід у пластичній хірургії обличчя, у тому числі і щодо ділянки навколо очей. Численні успішні операції з підтяжки повік із передбачуваним результатом дозволять зробити ваш погляд відкритим та молодим.

Навислі повіки? Блефаропластика у клініці Sirius. Поверніть молодий відкритий погляд.

Погляньте на світ інакше! Ваші ідеальні повіки без болю та шрамів. Швидка реабілітація. Запишіться на консультацію до пластичного хірурга

що варто знати

Покази і протипоказання до пластики повік

Для проведення блефаропластики існують конкретні показання. Серед показів до пластики повік можна виділити:

 • надлишок шкіри на верхніх і/або нижніх повіках;
 • мішки під очима;
 • зморшки навколо очей;
 • ентропіон (заворот повіки);
 • птоз (опущення) повіки.

До протипоказань до блефаропластики відносяться глаукома, гіпертонічна хвороба з некупіруваними симптомами і захворювання щитоподібної залози. Перед пластикою повік обов’язково буде проведена діагностика для визначення протипоказів у кожного конкретного пацієнта.

Підготовка до пластики повік

Під час первинної консультації з блефаропластики лікар збере інформацію про попередні операції при їх наявності, з’ясує, чи є у вас алергія, порушення кровообігу, сухість очей, глаукома, проблеми з щитоподібною залозою і діабет. Лікар також обговорить з вами ваші очікування від результатів операції.

Перед блефаропластикою вам будуть призначені повне обстеження очей і тестування поля зору в офтальмолога, а також загальні аналізи крові і сечі. Як правило, в якості підготовки до пластики повік пацієнтам рекомендовано відмовитися від куріння і прийому деяких лікарських препаратів, що здатні посилити кровотечу (варфарин, ібупрофен, напроксен тощо).

Етапи пластики повік

Після консультації хірурга і проходження всіх призначених ним досліджень настає безпосередньо етап проведення операції. Класичну кругову блефаропластику проводять під загальною анестезією. Під час пластики повік хірург:

 • робить надрізи у шкірі повік;
 • видаляє зайвий жир, м’язи, в’ялу шкіру;
 • накладає косметичний шов.

Якщо в пацієнта відсутнє надмірне обвисання шкіри, а є лише мішки і грижі під очима, може бути проведена транскон’юнктивальна блефаропластика, що передбачає розріз на нижній поверхні внутрішньої повіки. Через надріз забираються надлишки жиру. До плюсів транскон’юнктивальної операції можна віднести короткий період реабілітації і відсутність видимих шрамів навіть відразу після блефаропластики. Таким чином можна усунути вікові мішки під очима найменш травматичним способом.

Результат пластики повік

Блефаропластика дозволяє прибрати навислі повіки і зробити погляд відкритим, тому іноді її називають операцією зі збільшення очей. Результат пластики повік стає помітним через 2-3 місяці після операції. До видимих результатів пластики повік можна віднести:

 • покращення зовнішнього вигляду верхньої частини обличчя;
 • зміну розрізу очей (підняття кутиків);
 • усунення зморщок і обвисання шкіри;
 • усунення складок і мішків під очима.

Крім того, блефаропластика дозволяє покращити периферичний зір і позбавитись від механічного дискомфорту при завороті повіки.

Реабілітація після пластики повік

Перші 24 години після операції пацієнт знаходиться в стаціонарі клініки під наглядом лікарів. Після вирушає додому і повертається через 5-7 днів для контрольного огляду і зняття швів. Для швидшого зняття набряклості і розсмоктування гематом вам може бути призначений курс фізіопроцедур. Видимі сліди кругової блефаропластики зникають через 3 тижні.

Що буде, якщо не проводити блефаропластику

З часом вікові зміни в ділянці навколо очей ставатимуть все помітнішими. Зморшки поглибшають, а надлишки шкіри візуально зменшать очі. Крім естетичних порушень це може викликати проблеми з бічним зором.

Популярні питання

Скільки коштує підтяжка повік в Одесі?

Вартість всіх наших послуг, у тому числі і вартість блефаропластики, можна знайти у відкритому доступі в прайс-листі на нашому сайті.

Чим може бути небезпечна блефаропластика?

При коректно проведеній операції блефаропластика не несе ніяких ризиків для пацієнта. Якщо техніка проведення операції порушена, в пацієнта можуть з’явитися незмикання або заворот повіки, сухість або підвищена сльозогінність очей.

Які неприємні симптоми можуть спостерігатися після блефаропластики крім синців і набряків?

Безпосередньо відразу після проведення пластики повік вас можуть турбувати підвищена світлочутливість, сльозогінність, набрякання або оніміння повік, затуманеність зору. Ці симптоми є перехідними і зникають через кілька днів після операції.

Залишилися питання?
Задайте їх спеціалісту Sirius-Dent на консультації
This site is registered on wpml.org as a development site.