Ціни у стоматології: як вони формуються в цілому і у Sirius Dent? - стоматологічний блог Sirius-Dent
1 рік назад Прайс

Ціни у стоматології: як вони формуються в цілому і у Sirius Dent?

Нещодавно один з пацієнтів запитав, чому в нас такий цікавий прайс: ціна в ньому рідко буває заокругленою, з двома або трьома нулями. Тобто там рідко можна побачити 200 або 300 гривень. А ось 210, 185 або 275 знайти легко.

Це такий рекламний хід? Чи ви просто не віддаєте решту?

Дійсно цікаве запитання.

Ми розуміємо, чому такі питання виникають. Так склалося, що у наших широтах конкретної концепції ціноутворення в стоматології не існує. Економічного принципу практично не дотримуються. Часто ціни беруться, як то кажуть, «зі стелі». За принципом: при таких-то цінах і такій-то кількості маніпуляцій на такі-то потреби лікаря вистачатиме.

Тобто у прайсі відображається не реальна вартість послуги, а скільки лікар хотів би за неї отримати. Вірніше, скільки йому потрібно)

Звичайно, в основному всі стараються придивлятися один до одного для того, щоб знаходитись більш-менш у одній ціновій категорії, але деякі намагаються піти іншим шляхом у той чи інший бік: або демпінгувати, або казати «я найкращий і тому найдорожчий». Обгрунтування цим словам, як правило, не знаходиться.

Як формували прайс ми? Ми враховували:

  • собівартість матеріалів;
  • амортизацію обладнання;
  • заробітну плату лікаря;
  • очікуваний прибуток.

Іншими словами, в процесі створення прайсу ми керувались бухгалтерськими та економічними принципами. При різкій зміні курсу долара або здорожчанні матеріалів прайс також зазнавав змін. Але вартість послуг завжди залишалась чесною.

Тому наші ціни такі. Не заокруглені.

До речі, розуміючи ситуацію в Україні, пішли на зустріч пацієнтам і, не дивлячись ні на що, з минулого року ми ціни на свої послуги не змінювали.

І так, решту ми віддаємо)

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 2 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.