Робота лікаря «в білу»: у чому переваги для пацієнта? - стоматологічний блог Sirius-Dent
1 рік назад Прайс

Робота лікаря «в білу»: у чому переваги для пацієнта?

Наше переконання: «Медичний заклад повинен працювати ‘’в білу’’».
Так роблять, на жаль, далеко не всі.

Але для нас це — наріжний камінь у нашій діяльності. Правило, яке просто не підлягає обговоренню. Можна додати, звичайно, що особливо зараз, у воєнний час. Тому що це дуже важливо для держави: ми сплачуємо податки і не маємо ніяких «чорних» кас. Але насправді, це має бути за правило завжди — і у мирний час, і у воєнний.

Це зрозуміло, що так корисно для держави, в якій клініка працює. А в чому плюси роботи клініки «в білу» для пацієнта? Давайте розбиратися.

Перша перевага — це зручність у розрахунках. Зараз багато людей мають кредитні карти, і розрахунок готівкою виходить із повсякденної практики. Якщо людина прийде в стоматологічний кабінет, що працює «в сіру», йому, напевно, запропонують розрахуватися готівкою. І якщо в пацієнта готівки з собою немає, йому потрібно йти і знімати гроші з карти, а це захід не завжди зручний, особливо якщо вартість лікування висока.

Друга перевага — гарантія відповідальності лікаря. Це найважливіше. Якщо пацієнт розраховується офіційно, гроші проходять через касу клініки. А значить, якщо у вас після лікування виникнуть якісь проблеми і ви захочете з’ясувати, чи правильно була обрана тактика лікування, то цілком спокійно і офіційно можете звертатися до юристів. Тобто ми несемо юридичну відповідальність за все, що ми робимо.

Це для будь-якого лікаря додатковий стимул працювати на совість. Адже потрібно розуміти, що якщо пацієнт віддав гроші безпосередньо лікареві в кишеню і пішов, то потім лікар цілком може сказати, що він цю людину бачить перший раз у житті й ніколи її не лікував. Довести протилежне буде дуже складно.

Ми намагаємося працювати максимально якісно і відповідаємо за те, що робимо. Тому для нас немає ніякого сенсу створювати ситуації, в яких ми могли б уникнути відповідальності.

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 5 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.