Неймовірні знижки в стоматології: у чому їх підступ і чому ми їх не пропонуємо. - стоматологічний блог Sirius-Dent
1 рік назад Прайс

Неймовірні знижки в стоматології: у чому їх підступ і чому ми їх не пропонуємо.

Особлива тема, що актуальна у всі часи. Немає людини, яка б не бажала заощадити. Хоч трохи. Але ми не надто часто надаємо таку можливість. І пацієнти іноді запитують: чому у вас немає таких знижок, як у колег? Дійсно, чому?

Ми працюємо виключно «в білу». Це означає, що ми сплачуємо податки і закупляємо матеріали офіційно. І просто не маємо можливості демпінгувати, як деякі наші колеги, які у боротьбі за пацієнтів, яких з початку війни стало відчутно менше, пропонують фантастично низькі ціни на свої послуги.

Так, ми знаємо, що є пацієнти, для яких вартість послуг стає основним критерієм вибору клініки з можливих варіантів. І нам дуже шкода, звичайно, що в такому випадку нас не обирають. Але ось в чому справа.

Ми не можемо купити розхідні матеріали і обладнання невідомо де і невідомо в кого, як це роблять іноді колеги, що працюють «в сіру», а то і взагалі «в чорну».

Не секрет, що є багато так званих «несунів», які прямо в сумці приносять в клініку контрабанду за невисокою ціною. Походження цих матеріалів нікому достеменно не відомо: можливо, це дійсно фірмовий продукт, завезений нелегально, а, можливо, зроблений на Малій Арнаутській вулиці.

Але зате лікар, який не платить податки і заощадив на матеріалах, може знизити ціну до мінімуму, запропонувавши гігантську знижку. В нас цій знижці просто нема звідки взятися.

Проте гарантію на нелегальні розхідні матеріали дають рідко)

Нещодавно був випадок, коли наш пацієнт розповів, що у іншій клініці йому запропонували встановити імплантати дешевше їх собівартості. Як таке може бути? Тепер ви розумієте)))

Ми в Sirius-Dent, звичайно, розглядаємо кожен випадок індивідуально і іноді пропонуємо невеликий дисконт, вникнувши в конкретну ситуацію.

Але тільки іноді. В нас все прозоро і чесно.

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 1 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.