Що кажуть про наших стоматологів люди в еміграції - стоматологічний блог Sirius-Dent
12 місяців назад Дитяча стоматологія

Що кажуть про наших стоматологів люди в еміграції

Багато жінок відвезли дітей від війни в інші країни. Переважно, в країни Європи.

Деякі з цих жінок і дітей — наші давні пацієнти. І так виходить, що вони часто просять про допомогу — наприклад, допомогти знайти спеціаліста, який може продовжити розпочате у нас лікування.

Один з таких випадків якраз нещодавно поставив нас у глухий кут. У нас є пацієнт, особливий підліток. Ми почали лікувати його до війни. Запланували дві седації для санації порожнини рота. Першу седацію встигли провести, вилікувавши половину зубів.

Коли розпочалась війна, мама відвезла хлопця в Європу. Виникла необхідність продовжити лікування зубів. Почали шукати за місцем клініку, де йому виконали б другу частину втручань. Ми підготували документи про те, що встигли зробити і що планували. Але.

Виявилось, що в стоматологічних клініках великого європейського міста терапією таких людей ніхто не займається, це занадто складний захід. Тобто клініки не знайшлось.

Що ж робити таким людям і де їм лікувати зуби? Виявляється, на всю Європу є лише декілька університетських клінік зі спеціальним обладнанням і лікарями, що мають відповідний досвід. І ніхто інший не хоче братися. Тому таким пацієнтам рекомендують звертатись саме в університетські клініки.

З величезними зусиллями вдалося знайти приватну клініку, де не відмовили відразу і взялись хоча б оглянути пацієнта.

Ми це все до чого. Коли приїжджаєш у європейські країни не туристом, а жити, то починаєш особливо цінувати те, що вже є в Україні. Зручність впровадженої електронної документації, наприклад, або клієнтоорієнтованість банків та технологічність їх мобільних додатків. І майстерність українських лікарів.

Зокрема, в Sirius-Dent є матеріально-технічна база рівня кращих університетських клінік Європи і лікарі екстра-класу, що виконують лікування будь-якої складності. Як виявилось)

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 4 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.