Турбота про комфорт пацієнтів — основа нашої роботи - стоматологічний блог Sirius-Dent
12 місяців назад Стоматологiя

Турбота про комфорт пацієнтів — основа нашої роботи

Крок за кроком ми перетворилися на сімейну клініку, де створені комфортні умови для членів родини будь-якого віку, враховані їхні фізичні та психологічні потреби. Також ми бережемо час, гроші та нерви наших пацієнтів, будуючи лікувальний процес за оптимальними з точки зору витрат алгоритмами. Час на виконання більшості процедур — лічені хвилини. Завдячуємо майстерності нашої команди та прогресивним технологіям, які в повному обсязі є в нашому розпорядженні.

Ми завжди на боці пацієнтів. Тому що добре розуміємо, наскільки людина, відчуваючи біль, може бути налякана та розгублена. Саме тому ми постійно на зв’язку з нашими пацієнтами, готові додатково пояснити незрозуміле. Хірургічними пацієнтами опікується персональний консультант, задачі якого — «провести за руку» через усі етапи лікування.

Найцінніше, що ми маємо — репутація, на створення якої пішло понад 20 років. Сьогодні 70% наших нових пацієнтів прийшли за рекомендацією друзів чи родичів.
Впевнені, що це результат нашої відданості справі, якою ми буквально живемо.

Як бачите, нам багато чого вдалося. Будуючи приватну клініку, ми йшли, в першу чергу, не за бізнес-процесами, а за покликанням створити простір, в який приходят цілими сім’ями без страху та сумнівів. Де отримують швидку, ефективну та якісну допомогу. Тому що для нас найголовніше — вже тисячі наших пацієнтів, які почали усміхатися та жити повноцінним життям.

Призначені теги:

Рейтинг статті:    5 з 5 на основі 2 оцінок

Автор статті: Валькевич Денис Вячеславович

Головний лікар, щелепно-лицевий хірург, хірург-імплантолог, стоматолог-ортопед

This site is registered on wpml.org as a development site.