Видалення кісти під’язичної слинної залози

До нас звернувся пацієнт з кістою під’язичної слинної залози. Після консультації було прийняте рішення про хірургічне лікування.

Головний лікар Sirius-Dent Денис Валькевич прооперував пацієнта, видалив кісту.

Ця операція не була неймовірно складною, — каже Денис Вячеславович, — але незвичайність випадку в тому, що кісти під’язичної слинної залози в принципі зустрічаються не дуже часто, це доволі рідкісне захворювання.

Операція пройшла успішно. Лікарю вдалося акуратно обійти великі судини і зберегти саму залозу. Це також незвичайно, тому що, як правило, при таких операціях під’язична слинна залоза видаляється разом з кістою.

Денис Вячеславович же видалив лише невелику частину залози, основну частину вдалося зберегти, а значить, вдалося зберегти і її функціональність.

Початково пацієнта планувалося госпіталізувати після хірургічного лікування, однак за результатами операції госпіталізація не знадобилась і пацієнт у той же день пішов додому.

Завдяки майстерності хірурга видалення кісти під’язичної слинної залози виявилося операцією одного дня. Зараз пацієнт почуває себе чудово.

Як бачите, команді Sirius-Dent вдається справлятися навіть з рідкісними проблемами. Ми розповідаємо вам про незвичайні випадки саме для того, щоб ви знали: якщо ваша ситуація здається вам унікальною і ви не знаєте, хто може взятися за вирішення проблеми, приходьте до нас. Будемо розбиратися)